Instagram Takipçi Satın Al

Sosyal medya hesapları ile ilgili geliştirdiğimiz sistemler sayesinde, takipçi sayılarınızın artmasını sağlıyoruz. Instagram hizmetleri, bölümünde, instagram takipçi satın al, beğeni satın al, izlenme satın al gibi tüm seçeneklere yer veriyoruz. Takipçi satın al işlemlerini sitemiz üzerinden güvenli ve sorunsuz yapabiliyorsunuz. Organik takipçiler sayesinde dünya genelinde popüler olabilirsiniz. Takipçileriniz, paylaşımlarınızın beğeni sayısını artırarak, Instagram’da en üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. Takipçi sayınızı ne kadar çok yükseltirseniz, beğenme, izlenme oranlarınız o kadar artacak ve keşfet bölümünde yer alarak, popüler olabileceksiniz.

Organik Gerçek Takipçiler

Son günlerde, ınstagram birçok kişinin hayatının bir parçası olmuştur. İnstagram hesabı bulunan her kullanıcı takipçi sayısını artırmaya çalışmaktadır. Organik ve gerçek takipçilerinin olmasını isteyenler, sitemizden ucuz instagram takipçi satın al seçeneklerinden faydalanabilecektir. Instagram hesabı açtıktan sonra yapacağınız her paylaşım takipçilerinize ulaşacaktır. Takipçi sayısının fazla olması, paylaşımların daha fazla görülmesini ve izlenmesini sağlayacaktır. Hazırlamış olduğumuz takipçi paketleri içeriklerinin tamamı gerçek organik takipçilerden oluşmaktadır. Takipçileriniz kaliteli paylaşımları beğenecek, kendileri de etiketleyerek paylaşım yapabileceği için profilinizin daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayacaktır. Bunun sosyal medyada popüler olabilmek için önemi büyüktür.

Takipçi Paketlerimiz

Instagram takipçi satın al sayfamızda, takipçi paketleri, karışık ve Türk takipçiler olarak ayrı ayrı hazırlanmıştır. Karışık takipçilerden oluşan paketler, en az 250 en fazla 10 bin arasında takipçi sayılarından oluşuyor. Türk takipçi paketleri ise en az 500, en fazla 10 bin takipçi sayısı içeriyor.

 • Gerçek kullanıcılar,
 • Yüksek kalitede organik hesaplar,
 • 3D güvenli ödeme,
 • 24 saat içerisinde yükleme,
 • Şifre istememe,
 • 7/24 sınırsız destek,

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, tüm işlemlerinizi online olarak yapabileceğinizi ve Instagram hesap şifrenize gerek duyulmadan, takipçilerinizi hesabınıza ekleyebileceğimizi görebilirsiniz. Takipçi sayısı fazla olan paketleri alan müşterilerimize yükleme işlemini parça parça yapıyor ve 24 saat içerisinde tamamlıyoruz. Amacımız, hesabınızın güvenlik sorunu yaşamamasıdır.

 

Takipçi Satın Al Talebi

 

Instagram takipçi satın al taleplerini oluşturmak isteyenler, ihtiyaçları olan sayıyı belirledikten sonra uygun paket seçimi yapıyorlar. Hemen al butonunu seçenler, seçtikleri paket sayısını belirleyerek sepete ekleyebiliyorlar. Aynı paketi istediğiniz sayıda alabiliyorsunuz. Satın alma işlemleri için fatura detayları bölümündeki tüm alanları doldurmanız gerekiyor. Online ödeme işlemleri için banka havalesi, kredi kartı seçenekleri sunuyoruz. Belirli bir miktar üzerindeki siparişler için müşterilerimize taksitli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Siparişi onaylama yaptıktan ve ödeme gerçekleştikten sonra Instagram kullanıcı adınız ile yükleme gerçekleştiriliyor.

Takipçi Satın Almanın Önemi

Instagram takipçi satın al işlemlerini, 7/24 sitemiz üzerinden en güvenli seçeneklerle yapabilirsiniz. Instagram kullanıcıları, daha geniş kitlelere hitap etmek istemekte ve bunun için takipçi sayılarını artırmaya çalışmaktadır. Yeni kullanıcılar, ilk zamanlarda takipçi sayılarını artırmakta zorluk çekebilecektir. Hizmetlerimiz sayesinde gerçek takipçilere ulaşabilir ve takipçi artırma sistemimiz sayesinde istediğiniz sayıya ulaşabilirsiniz. Takipçi sayısının artırılmasının önemi, paylaşımlarınızın sosyal medyada trend olmasını, belirli bir hayran kitlesine sahip olmanızı, dijital pazarlama ve reklam yöntemleri ile para kazanmanızı sağlayacaktır. Takipçi sayısının artmasının birçok faydası bulunmaktadır.

Güvenli Ödeme

Instagram hesabınızı geliştirebilmeniz ve hedefinize ulaşabilmeniz için her türlü desteği sağlıyoruz. Instagram takipçi satın al işlemlerini yaparken, güvenli ödeme seçeneklerimizi kullanabileceğinizi göreceksiniz. Paketlerimizin tüm için 3D securty güvenli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Online ödeme işlemlerinizi, kredi kartı, banka kartı, EFT, havale yöntemi ile yapabilirsiniz. Ödeme sayfamızda, sipariş tutarınıza göre taksitli ödeme yapıp, yapamayacağınızı görebilirsiniz.

Siparişlerinizi anında alıyor ve ödeme işlemlerinden hemen sonra teslim süresini başlatıyoruz. Müşterilerimize teslim süresini 0- 24 saat olarak gösteriyoruz. Takipçi sayısı çok olan paketlerin yüklenmesini, 24 saat içerisinde bölüm bölüm yapıyoruz. Yüksek sayıda yüklemelerin aynı anda yapılması hesabınızın güvenirliliği konusunda sorun oluşturabilecektir. Teknik ekiplerimiz, güvenli bir şekilde hesabınız zarar görmeden yükleme yapıyor.

Telafi Garantisi

Instagram takipçi satın al işlemlerinden ve yükleme yapıldıktan sonra takipçi sayısında düşme olmaması için her türlü tedbiri alıyoruz. Takipçi sayısında düşme olduğunu fark eden müşterilerimiz, 7/24 destek bölümünden düşme oranı kadar telafi talebinde bulunabilecektir. Satın alınan paketleriniz, teknik nedenlerden dolayı yüklenemediğinde, müşterilerimize para iadesi garantisi veriyoruz. Şifresiz işlem yaptığımız için hesabınız her zaman güvende kalıyor.

Instagram’dan Alışveriş Yapmak Güvenilir Mi?

Instagram milyonlarca hatta dünya genelinde 1 milyara yakın geniş bir pazar payına sahip platformdur. Sosyal medya olarak iletişim adına başlayan Instagram, e-ticaret ve dijital alışveriş sisteminin yaygınlaşması ile satış yapabilme imkânı tanımıştır. İşletme hesabı özelliğiyle kısa sürede ürünlerini satan ve yoğun etkileşim alan kullanıcılara ulaşmayı başarmıştır. Instagram'da satış yapmak, mağazaya yönlendirmek oldukça kolay. Bu elbette takipçi ve instagram takipçi satın al hizmetimizle mümkündür. Instagram firma ve marka kimliğinizi tanınabilir hale getireceğiniz oldukça stratejik bir ticaret platformudur. Birçok çevrenin bulunduğu ve kısa sürede binlerce takipçinin hesabınızı takip ettiği bu platformda varlığınızı beğeni, yorum ve takipçilerinizle gösterirsiniz.

Instagram Alışverişi Nasıl Yapılır?

Instagram'da alışveriş yapmanız ya da ürün satabilmek için öncelikle bolca takipçinizin olması gerekir. Instagram'ın güncellenmesi ve hikâye özelliği ile yepyeni bir özellik daha kazandı. Sizlere sunulan birçok alışveriş yönteminde anlık etkileşim yeterli olmayabiliyor. Bazı özel sorularınız, fiyat bilgileri ya da detaylar hakkında daha geniş anlatım için Dm kısmından iletişim kurmanız Instagram'ın işletme hesabından çok yakın bir ilişki ile satış yapılabildiği platform olduğunu gösteriyor. Bir nevi modern dijital dünyanın müşteri esnaf ilişkisi kadar samimi diyalogların yer aldığı bir ticaret pazarı da denilebilir. Sosyal medya alanında hızlı dönüşlerin yapıldığı kısıtlı alanlar arasında bulunuyor.

Instagram Ürün Etiketi İle Alışveriş

Instagram ürünlerinizi sunarken, tüm ürünlerin altına etiket yapmanız, sizleri Instagram etiket bölümünde istenilen ürün için arama yapan gerçek müşteri ve alıcı kitlesine ulaştırır. Bu durum sizi yormadan, müşterinin sizi bulmasına yarar. Her alışveriş adına paylaştığınız ürünü etiketlemeyi unutmamalı, en fazla arama yapılan anahtar kelimeleri etiketler için de kullanmalısınız. Bir diğer taktik ise aynı ürünü satan rakip firmalar arasında en fazla müşterisi olan hesaplarda bulunan paylaşım etiketlerinden de yardım alabilirsiniz.

Instagram Alışveriş Ödemesi Nasıl Yapılır?

Instagram alışverişlerinde en önemli bölüm ödemedir. Her hesabın güvenilir olması beklenemez. Dolayısıyla siz de hesabınızın daha güven vermesi adına ödeme seçenekleri sunmalısınız. Hizmetimiz olan İnstagram takipçi satın al sonucu büyüyen takipçilerinize paylaşım yaptığınızda, ürün hakkında ödeme bilgisini eklemeyi unutmayın. Kapıda ödeme ya da havale seçenekleri arasında, e-ticaret sitenize yönlendirerek doğrudan satış yapabilirsiniz.

Instagram Alışverişinin Alıcı İçin Avantajları

Her alıcının beğendiği ve almayı hayal ettiği bir ürün vardır. Aynı ürünü birkaç dakika içerisinde birçok Instagram hesabında görebilir ve sosyal medya avantajı ile tercih yapabilir. Tam bu noktada alıcının oldukça alternatifi vardır. Bunlardan ilki İnstagram takipçi satın al ile kazandığınız kullanıcıların, Instagram etiketiyle arama yaparak aynı ürün çeşitlerinden bulması alternatif avantajı sağlar.

Avantajları;

 • Ürün çeşitliliği
 • Fiyat farklılıkları İnstagram takipçi satın al
 • Ödeme seçenekleri
 • Kampanya, çekiliş ve indirimlerden yararlanma
 • Sınırlı ürünlere sahip olma

Alıcının avantajları saymakla bitmiyor. Fiyat ve satış rekabetinin olduğu yeni ticaret sisteminde en karlı alıcılar oluyor. Elbette satıcıların da oldukça avantajı bulunuyor. Alıcı tek bir ürün alırken, aynı zaman diliminde bir satıcı kar marjını daha fazla yükseltebiliyor.

Instagram Alışverişinin Satıcı İçin Avantajları

Instagram alışverişlerinizde satıcı için de avantajlar büyük oluyor. Ticari işletme hesabı olarak açılan bir Instagram sayfası için İnstagram takipçi satın al dediğinizde, hesabınıza ürünlerinizi görmek için sabırsızlanan binlerce takipçi eklenecektir. Daha sonra yapacağınız paylaşımlar için ticari zemini sağlam olarak hazırlar ve alışveriş yapılmasına katkı sağlarsınız. İşletme için bu avantaj yüksek kar, marka bilinirliği, tanınma, daha fazla kalem ürün satma ve müşteri memnuniyetidir.

Instagram Alışverişinde Kargo ve Teslimat

Instagram alışverişini yapmak için ödeme seçeneklerinden birini tercih etmeniz halinde kargo seçenekleri de sunuluyor. Sizlere sunduğumuz İnstagram takipçi satın al izlenme, yorum ve beğeni satın al hizmetimiz gibi alternatifler bulunuyor. Şeffaf kargo gibi seçeneklerden yararlanabilir, teslimatınızı güvenle alabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneklerinin yanı sıra daha önceden alışveriş yapmanın vermiş olduğu güvenle havale yapabilirsiniz. Alıcılar tarafından kapıda ödeme daha güvenilir olsa da artık ürün satan firmaların neredeyse alıcıyı kandırma ihtimali kalmıyor. Bu anlamda güvenliğe önem veren Instagram, bilişim ve güvenlik adına kullanıcıları koruyor. Instagram kullanıcılarının alışveriş yapmak istedikleri siteyi öncelikle iyi seçmesi, yorumları incelemeleri önemli bir durumdur.

Sosyal Medya Trafiğinizi Nasıl Satışa Çevirebilirsiniz?

Sosyal medya uygulamaları sadece eğlence amaçlı kullanımın yanı sıra büyük bir pazar olarak da kullanılmaktadır. Bir çok kişinin ürün ya da hizmetlerinin satışını yaptığı sosyal medya uygulamalarından bir tanesi de İnstagram'dır. Buyaweb firması olarak yılların getirmiş olduğu deneyimle beraber sosyal medya uygulamaları içerisinde her geçen gün hizmet seçeneğimizi arttırmaktayız. İnstagram takipçi satın al hizmetlerimiz ile beraber hesabınıza trafik çekerek satış miktarınızı arttırabilir, günlük kazancınızı yükseltebilirsiniz. Sosyal medya trafiği kullanıcıların hesapta gerçekleştirdiklerin eylemlerin tamamını kapsar ve bunları satışa dönüştürebilmek mümkün olur.

İnstagram'da Satış Yapma

İnstagram uygulaması binlerce kişinin hizmet ya da ürün satışı yaptığı global bir pazardır. Bu pazarda satış yapmak istiyorsanız öncelikle özgün ürünlere sahip olmanız gerekir. Satış işlemleriniz için İnstagram takipçi satın al hizmetlerimizden faydalanarak hesabınıza trafik çekebilmeniz mümkün olur. Sosyal medya trafiği söz konusu hesap üzerinden ya da başka bir web sitesine yönlendirme yapılarak satışa dönüştürülmektedir. Firmamız bu konuda sizlere yardımcı olmak için takipçi, yorum ve beğeni, izlenme satın alımları gibi seçenekleri ile hizmet verir. Hesabınızı büyütmek ve günlük trafiğinizi yükseltmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Trafiğini Satışa Çevirme

İnstagram'da kullanıcı ve takipçi sayısı yüksek olan kişilerin günlük trafiği de doğru orantıda yüksek olur. Teknolojik gelişimlerin hızlı bir şekilde yaşanması ve işletmelerin var olabilmek adına kendilerine farklı yollar izlemeleri doğrultusunda sosyal medya uygulamaları önem kazanmıştır. Özellikle İnstagram bir çok ürünün satışının yapıldığı global bir pazar alanı olarak büyük bir görev üstlenmiştir. İnstagram uygulamasını kullanarak satış yapan ya da ürün tanıtımını buradan yaparak satış sitesine yönlendiren pek çok kullanıcı vardır. Ancak bunların hepsi yüksek takipçi sayısı ve günlük kullanıcı trafiği ile mümkün olur. İnstagram takipçi satın al hizmetlerimiz kapsamında Buyaweb firmamızı tercih ederek siz de takipçi sayınızı güvenilir bir şekilde arttırabilirsiniz.

İnstagram'da Adım Adım Satış

İnstagram bünyesinde satış yapmaya karar verdiyseniz öncelikle hangi ürünün satışını yapacağınızı belirlemeniz ve daha sonrasında bir satış hesabı açmanız gerekir. İşletme hesabı olarak da bilinen bu hesaplar cüzi ücretler karşılığında açılabilir. İnstagram hesabınızda satış yapabilmek için özgün ürün tercihi ve dikkat çekici görseller kullanmanız gerekir. İnstagram takipçi satın al hizmetlerimizden de yararlanarak günlük trafiğinizi yükseltmeniz mümkün olur. Böylelikle satışlarınız her geçen gün artar ve gelirinizde yükseliş meydana gelir.

İnstagram'da Satış Yapmanın Yolları

Video ve fotoğraf paylaşım uygulaması olarak insanların ilgisini çeken İnstagram, daha sonrasında işletme hesaplarına geçerek birçok kişinin para kazandığı bir alana dönüşmüştür.

İnstagram'da satış yapmanın yolları;

 • İşletme hesabı açma
 • Ürün görsellerini yükleme
 • Hedef kitleyi belirleme
 • Hesaba günlük trafik çekme şeklinde sıralanabilir.

Hedef kitleniz hangi alanda ise buna yönelik İnstagram sponsorlu reklamlardan da yararlanmanız mümkün olur. İnstagram takipçi satın al hizmeti ile sizlere günlük trafik çekme konusunda yardımcı olan firmamız, gönderilerinize yorum ve beğeni alabilmeniz için de gerekli hizmetleri vermektedir. Bir sosyal medya hesabının etkileşimi ne kadar fazla olursa, günlük trafik miktarı da o kadar çok olacaktır. Böylelikle satışlarda da ciddi bir artış görülebilir.

İnstagram Trafiğini Satışa Çevirmek için Tavsiyeler

İnstagram bünyesinde bir ürünün satışını yapıyorsanız kargolama süreci, güvenilirlik ve ürünün kalitesi en önemli unsurları oluşturmaktadır. Satış hesabı olarak müşterilerinizin sorularına cevap verebiliyor olmanız, kullandığınız dilin önemini de ortaya koyar. Sorusuna cevap alamayan müşteriler hesaptan hızlı bir şekilde ayrılmakta ve bir daha geri dönüş sağlamamaktadır. Bu nedenle sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmanız gerekir. İnstagram takipçi satın al seçeneği doğrultusunda sizlere sunduğumuz hizmet paketleri ile trafik sağlamanız ve bunu satışa döndürebilmeniz mümkün olur.

İnstagram Satışlarında Geri Dönüşün Önemi

İnstagram üzerinden ürün satışı yapan bir hesabın ürünlerine yönelik müşterilerinden aldığı geri dönüş oldukça önemlidir. Ürününüz müşteriye ulaştıktan sonra eline geçip geçmediği konusunda net bilgi sahibi olabilmek için teyit almanız gerekir. Müşterilerinizin ürün hakkındaki yorumlarını yine İnstagram hesabınızda paylaşarak trafik çekebilmeniz mümkün olur. Buyaweb firması olarak İnstagram bünyesinde sizlere sunduğumuz tüm hizmetler, trafik oluşturabilmeniz için tercih edebileceğiniz hizmetlerden oluşur.