Instagram İzlenme Satın Al

Instagram hesapları üzerinden yapılan video paylaşımları, sadece takipçiler tarafından görülecek ve izlenecektir. Takipçi sayınız az olduğunda, yaptığınız paylaşımların size bir getirisi olmayacaktır. Instagram sosyal medya platformu ile ilgili verdiğimiz hizmetler arasında, Instagram izlenme satın al seçeneği yer alıyor. Bu hizmetlerimizden faydalandığınızda, video paylaşımlarınızın izlenme sayısını otomatik olarak artırmış oluyoruz. İzlenme sayısı belirli bir oranın üzerine çıktığında, paylaşımınız hemen keşfet bölümünde görülmeye başlayacaktır. Keşfet bölümünde görüldüğünde takipçiniz olmayan kullanıcılarda, videolarınızı izleyecek ve izlenme sayınını artmasını, sizin sosyal medyada popüler olmanızı sağlayacaktır.

 

Keşfete Düşmek

Instagram platformunda, keşfete düşmek demek popüler olmaya başladınız demektir. Bunun yapabilmek için Instagram izlenme satın al yapmalısınız. Keşfete düşmek, hesabınızın, ürünlerinizin ve paylaşımlarınızın daha çok tanınmasına neden olacaktır. Instagram hizmet seçenekleri bölümünde yer alan izlenme sayısı paketlerimizin içerikleri en az 1000 en fazla 1 milyon izlenme sayısı seçeneği sunuyor. Paketlerimiz içerik ve fiyatlarına göre inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Instagram’da sürekli keşfet bölümünde kalmak, sosyal medya üzerinden amacınıza daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Doğal olarak izlenme sayısının artmasını beklemeniz uzun zaman harcamanıza neden olabilecektir.

 

Satın Alabileceğiniz Paketlerimiz

Ucuz Instagram izlenme satın al bölümünde online olarak satışını yaptığımız paketlerin en küçüğü 1.000 Türk izlenme sayısından oluşmaktadır. Paket içerikleri, 1.000 – 2.000 – 5.000 – 10.000 – 50 bin – 100 bin – 500 bin ve 1 milyon olarak hazırlanmıştır.

İçerik olarak şunlar yer alıyor;

  • Aktif kullanıcılar,
  • Kaliteli organik hesaplar,
  • Profil ziyareti,
  • Keşfet ve etkileşim,
  • Şifresiz ekleme,
  • Güvenli ödeme,
  • 7/24 destek,

Sitemiz üzerinden online olarak satın aldığınız paketlerin içerikleri Instagram hesabınıza 24 saat içerisinde parça parça hızlı bir şekilde yüklenecektir. Yaptığımız yüklemeler, Instagram hesabınıza zarar vermeyecek ve güvenli bir şekilde tamamlanacaktır. Paket yüklemelerinden sonra izlenme sayısı düşerse, bizimle iletişim kurabilir ve düşen sayı kadar telafi talebinde bulunabilirsiniz.

 

Yükleme İşlemleri

Instagram izlenme satın al hizmet sekmemizi seçen ziyaretçiler, açılan sayfada, hem paket içeriklerini hem de çeşitli bilgilendirmeleri bulabilecektir. Satın alma girişimlerinde bulunduğunuzda, seçtiğiniz paket türü ve kullanıcı adı bilginiz ile ödeme işlemleriniz, hemen teknik ekibimize iletilmektedir. Teknik ekibimiz, ödeme onayını kontrol ettikten sonra, satın alınan izlenme paketi içerisindeki sayıyı, Instagram hesabınıza görüntülenme izlenme sayısı olarak hemen eklemeye başlayacaktır. Firmamız, eksik gönderim yapmamakta ve yükleme öncesinde paylaşımın mevcut izlenme sayısını not almakta, yükleme sonrasında da kontrol ederek, yüklemenin eksiksiz yapılmasını sağlamaktadır.

 

İnstagram İzlenme Satın Al Faydaları Nelerdir

Instagram izlenme satın al sayesinde, Instagram takipçilerinizi artırabileceksiniz. İzlenme satın al yaptıktan sonra, videolarınızın, keşfet bölümünde yayınlanmaya başladığını ve dünya genelinde takipçiniz olmayan binlerce kişinin, videonuzu izleyebileceğini görebileceksiniz. En büyük faydası, sosyal medya üzerinden dünya genelinde tanınmaya başlayacaksınız. Ticari amaçlı paylaşımlar yapıyorsanız, dijital pazarlama ile müşteri sayınızı artırabilir, markanızın gelişmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız, tüm sosyal medya hesapları için çeşitli destek paketleri hazırlamakta ve kişilerin, firmaların, kısa sürede popüler olmalarına katkı sunmaktadır. İzlenme satın al sayesinde, belirli bir hayran kitlesine sahip olabileceksiniz.

 

İşlemlere Başlamak

Sosyal medya üzerinden yapmak istediklerinizi kısa sürede gerçekleştirebilmek için öncelikle sitemizi ziyaret etmeniz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Instagram izlenme satın al paketlerinin her birisini tek tek inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaç duyduğunuz izlenme sayısına göre seçim yapabilirsiniz. Satın almaya karar verdiğinizde, seçtiğiniz paket bölümünde yer alan hemen al butonunu seçerek, online satın alma işlemlerine başlamış oluyorsunuz. Yaptığınız işlemlerle ilgili hiçbir zaman sizden hesap şifresi istemiyor, sadece Instagram kullanıcı adını yazmanız yeterli oluyor. Ödeme işlemlerinizi de 3D güvenlik sistemleri ile online olarak hemen yapabiliyorsunuz. Ödeme tamamlandığında, teknik ekibimiz yüklemeye başlıyor.

7/24 Destek

Instagram izlenme satın al ve diğer paket seçeneklerimiz ile müşterilerimize 7/24 destek veriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişim kuranlar, satın alma işlemi öncesinde ve sonrasında destek hizmetlerimizden faydalanabiliyor. Tüm paketlerimiz için izlenme sayısı düşmeme garantisi veriyoruz. İzlenme sayısında düşme olduğunda 7/24 destek hattımız üzerinden bizlere ulaşan müşterilerimizin hesaplarını kontrol ediyor ve düşme yaşanan sayı kadar hemen telafi yüklemesi yapıyoruz. Destek hizmetlerimiz, sitemiz üzerinden yapabileceğiniz tüm işlemlerle ilgilidir ve ödeme işlemlerinin güvenli yapılmasını sağlıyoruz.