BUYAWEB PROFESYONEL WORDPRESS HİZMETLERİ

WordPress Blog Temeları

Aşağıdaki blog temeları ile web sitenizi kişisel ya da kurumsal olarak kurdurabilir. Sizi tesmcil edecek imajınızı internet üzerinde yaratabilirsiniz. Size en uygun demoyu seçerek sipariş verebilirisiniz. Harici tema kurulumları için WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Card image cap

Demo 1

MH Magazine lite, modern çevrim içi dergiler, dinamik haber siteleri, profesyonel bloglar ve diğer editoryal web siteleri için en popüler ücretsiz, duyarlı dergi, haber, gazete ve blog WordPress temalarından biridir.

Card image cap

Demo 2

Kişisel ve çok yazarlı ücretsiz WordPress blog teması. Kişisel, yaşam stili, sağlık ve fitness, yemek, aşçılık, seyahat, güzellik, moda, düğün, fotoğrafçılık, haber, alıntı blogu, otomobil blogu, kobi web sitesi ve her türlü blog için mükemmeldir.

Card image cap

Demo 3

ColorMag duyarlı, magazin stilinde mükemmel bir WordPress temasıdır. Haber siteleri, gazeteler, magazinler, yayımcılar, kurumsal ve diğer her türlü site için idealdir.

Card image cap

Demo 4

Popularis Writer WordPress için hızlı, temiz ve modern görünümlü, duyarlı, çok amaçlı bir temadır. Tema Elementor, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Architect, Divi, Visual Composer vb. popüler sayfa yapıcı eklentiler ile uyumludur. Popularis Writer WooCommerce için hazır, hafif, kolay kullanımlı, duyarlı ve SEO dostudur.

Card image cap

Demo 5

Kişisel ve çok yazarlı ücretsiz WordPress blog teması. Kişisel, yaşam stili, sağlık ve fitness, yemek, aşçılık, seyahat, güzellik, moda, düğün, fotoğrafçılık, haber, alıntı blogu, otomobil blogu, kobi web sitesi ve her türlü blog için mükemmeldir. Şık, mobil uyumlu düzeni ve WooCommerce mağaza (storefront) desteğil ile ziyaretçilerinizi şaşırtacak.

Card image cap

Demo 6

Donovan esnek, buna rağmen kolay kullanımlı, temiz ve modern tasarıma sahip bir blog temasıdır. Şık bir mobil öncelikli tasarımın yanında, üç farklı blog yerleşimi ve geniş yazı ayarlarına sahiptir. Donovan kişisel bloglarınız ya da her türlü içerik odaklı web siteniz için mükemmeldir.

Card image cap

Demo 7

Envo Magazine, hızlı, temiz ve modern görünümlü duyarlı bir magazin WordPress temasıdır. Tema tamamıyla bileşen kullanımına yöneliktir, böylece kullanıcılar kolayca bileşenleri kullanarak içeriklerini yönetebilir. Envo Magazine dinamin haber siteleri, gazeteler, dergiler, yayımcılar, bloglar, editörler, çevrimiçi ve oyun dergileri, haber portalları ve yaratıcı web siteleri için idealdir.

Card image cap

Demo 8

Master Blog temiz, modern ve hızı yüklenen duyarlı bir WordPress blog temasıdır. Temanın kullanımı oldukça kolaydır ve özel üst kısım, logo veya arka planı destekler. Master Blog SEO dostudur, WMPL, çeviri ve soldan sağa diller için hazırdır.s

WordPress WooCommerce E-Ticaret Temaları

Aşağıdaki e-ticaret şablonlarından birini seçerek e-ticaret paketleri üzerinden kurulum siparişi verebilirsiniz. Farklı tema ve özel tema istekleriniz için WhatsApp üzerinden bizlere yazmanız yeterli olacaktır.

Card image cap

Demo 9

Envo Storefront WordPress için hızlı, temiz ve modern görünümlü, duyarlı bir ücretsiz WooCommerce temasıdır. Tema Elementor, KingComposer, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Achitect, Divi, Brizy, Visual Composer vb. popüler sayfa oluşturucuları destekler. Tema süper hızlı, SEO dostu, WPML ve sağdan sola dillere hazırdır.

Card image cap

Demo 10

Customify, SEO, hız ve kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulmuş hızlı, hafif, duyarlı ve süper esnek çok amaçlı temadır. Bu tema için özel olarak oluşturulmuş gerçek bir WYSIWYG Üstbilgi ve Altbilgi oluşturucu (WordPress Özelleştirici içinde) ile hayal gücünüzün gücünü ortaya çıkarın.

Card image cap

Demo 11

Rite Free, 7 adet kullanıma hazır demo tasarımı ile harika bir portföy ve fotoğrafçılık WP teması. WooCommerce ile uyumlu olduğu için iş, blog websiteleri ve mağazanız için de muhteşem. Rife temasında bulunan diğer havalı özellikler: ✓ Yazma Efekti ✓ Tek Sayfa Modu ✓ Mobil/Dokumantik Dostu Görsel & Video Kaydırıcı ✓ Fotoğrafçılar için Tuğla Tarzı Galeri ✓ Büyük Menü ✓ Post Grid ✓ Google Fonts ✓ Gizli Yan menü ve daha birçoğu.

Card image cap

Demo 12

Bootstrap üzerine inşa edilmiş WooCommerce mağazanız için en iyi ücretsiz tema ShopIsle’dır. Esnekliği sayesinde ShopIsle ayrıca tek sayfalık kurumsal siteler için de kullanılabilir. Tam ekran görseller, paralaks efekti, duyarlı blog bölümü, e-ticarete hazır altyapısı, WPML çoklu dil desteği, fotoğraf galerisi ızgarası, iletişim formu, meta kaydırağı, SiteOrigin sayfa oluşturucusu, JetPack uyumlu ve SEO destekli. Basit, minimal ve şık stili ile tekstil, elektronik veya her türlü mağaza için idealdir.

Card image cap

Demo 13

eStore temiz, güzel, ve tamamıyla özelleştirilebilir, duyarlı, Woocommerce WordPress temasıdır. Bu tema bir çok premium özellik ve bir kaç özel bileşenler beraber geliyor ve çevrimiçi mağazanızı profesyonel ve iyi organize olmuş bir görüntüye ulaştırıyor. Tema WooCommerce ve YITH WooCommerce istek listesi eklentileriyle tam uyumludur. Çevrimiçi bir mağaza sahibi olarak müşterileri çekmek ve ürün satmak bu temayla hiç olmadığı kadar kolay.

Card image cap

Demo 14

Open shop, Woocommerce eklentisinin derinlemesine entegrasyonu ile hızlı ve duyarlı bir alışveriş WordPress temasıdır. Mobilya, bakkal, giyim, elektronik, gıda, ev aletleri sitesi, gadget mağazası, kuyumcu dükkanı, moda mağazası ve dekoratif mağazalar için en uygun olanı kullanarak, her türlü e-ticaret web sitesini oluşturabilirsiniz. Birden fazla widget seçeneği ve düzen içerir, Vurgulanan bazı özellikler Gelişmiş ürün arama, Çoklu Kahraman kaydırıcı düzenleri, Ürün karuseli, Sekmeli kategori filtreli ürün karuseli, Woo Kategori kaydırıcısı, Ürün listesi düzeni, Üç düzen içeren üst başlık, Şerit bölümü, Çağrı Eylem bölümü, Hakkımızda widget'ı, Blog yazısı widget'ı kaydırıcısı, Üç düzen içeren altbilgi. Açık dükkan bir sonraki web siteniz için en iyi temadır.