Instagram Sponsorlu Reklam Çeşitleri Nelerdir?

Instagram Sponsorlu Reklam Çeşitleri Nelerdir?

instagram takipçi satın al

Sosyal medya uygulamaları günümüzde birçok insanın hayatını doğrudan etkilediği gibi işletmelerin var oluş şekillerine de önemli bir etki sağlamıştır. Fotoğraf çekme ve yayınlama uygulaması olarak insanların hayatlarına giren ancak daha sonrasında büyük bir pazara dönüşen Instagram uygulaması, sponsorlu reklam içerikleri ile işletmenin hedef kitlesine ulaşmasına yardımcı olur. Buyaweb firması olarak Instagram uygulaması dahilinde sunduğumuz hizmetler içerisinde sponsorlu reklam içerikleri de yer alır. Instagram takipçi satın al hizmetimiz ile hesabınızın takipçi sayısını yükselterek geniş bir kitleye ulaşabilir, sponsorlu reklam içerikleri ile de hesabınıza takipçi trafiği çekebilirsiniz.

Instagram Sponsorlu Reklam İçeriklerinin Ücreti

Instagram uygulaması dahilinde bulunan bir hizmet olarak sponsorlu reklam içeriği satın alımı her ülkenin kendi para birimine göre düzenlenmiştir. Instagram ve Facebook iş birliği ile aynı eş güdümde hazırlanan reklamlar, iki platformda da kendisini hedef kitlenin karşısına çıkarır. Reklamların maliyeti ile birim etkileşimi arasında doğrudan bir ilişki bulunur. Buyaweb olarak sizlere sunduğumuz hizmetler doğrultusunda sponsorlu reklam içerikleri uygun fiyat garantisi ile satışa çıkarılmıştır. Instagram hesabınızda hangi ürünün tanıtımını yapmak istiyorsanız, bu alanda firmamız alanında uzman kadrosu ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uygulama içerisinde reklam ücreti olarak üst limit yer almamakla beraber, firmamız üzerinden bütçenize uygun bir reklam modelini tercih edebilmeniz mümkün olur. Instagram takipçi satın al hizmetimiz sonrası dilediğiniz reklam çeşitlerinden birini de firmamız üzerinden elde edebilirsiniz.

Instagram Sponsorlu Reklam İçeriklerinin Çeşitleri

Sponsorlu reklam içerikleri işletmenin hedef kitlesini belirlemesi ve reklamı uygulama içerisine sahil etmesi ile uygulanır. Bu içerikler söz konusu ürün ya da hizmete karşı yatkınlığı olan Instagram kullanıcılarının ana sayfalarında karşılarına çıkar. Sponsorlu reklam içeriklerinin pek çok farklı çeşidi bulunmakla birlikte, firmamız alanında uzman ekibi ile beraber istediğiniz seçenek üzerinden sizlere bu hizmeti sunar. Instagram sponsorlu içerikleri birçok kişinin bilgi sahibi olduğu, mutlaka bu içeriklere denk gelen kişilerin yatkınlığını ortaya koyduğu bir içeriktir. Firmamız uzun yıllardır sosyal medya uygulamalarına yönelik verdiği hizmetler kapsamında, müşterilerine sponsorlu reklam içeriği modelini de sunmaktadır. Instagram takipçi satın al paketlerimizin yanı sıra firmamız reklam içerikleri hizmetleri ile de bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Instagram Hikaye Reklamları

Instagram uygulamasının kendi bünyesine dahil ettiği özelliklerden bir tanesi olan hikaye (story), paylaşımın 24 saatlik süre sonunda silinmesini esas alan bir özelliktir. Günde milyonlarca kullanıcının bu özelliği tercih ettiği göz önünde bulundurulduğu zaman, Instagram hikayeleri üzerinden reklam vermek akıllıca olacaktır. Instagram kullanıcılarının arkadaşlarının hikayelerinde gezinti yaparken aralarda karşılarına çıkan işletme reklamları Instagram hikaye reklamlarını oluşturur. Instagram takipçi satın al hizmetlerimizin yanı sıra, hikaye reklamları da müşterilerimizin en çok rağbet gösterdiği hizmetlerden birisidir.

Fotoğraflı Gönderi Reklamı

Klasik reklam modeli olan fotoğraflı gönderi reklamı çeşidinde, işletme tarafından hazırlanmış gönderi söz konusu hedef kitlenin ana sayfasına çıkarılır. Instagram takipçi satın al hizmetlerimiz ile birlikte klasik fotoğraflı gönderi reklamı hizmetimizden de web sitemiz üzerinden yararlanabilirsiniz.

Videolu Gönderi Reklamı

Videolar etkili bir tanıtım aracı olarak pek çok işletme tarafından her alanda tercih edilmektedir. Sosyal medya uygulamaları dahilinde de videolu reklam gönderilerinin fazla olduğu görülmektedir. Buyaweb olarak videolu gönderi reklamı oluşturmak istemeniz dahilinde gönderinizin hedef kitleye ulaşması için titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Instagram takipçi satın al ve diğer tüm Instagram hizmetlerimiz dahilinde alanında uzman bir ekip beklentinizi karşılamak adına yoğun bir araştırma yapmaktadır. Videolu reklam gönderilerinizin hedef kitleye ulaşması için gereken tüm çalışmalar firmamız bünyesinde gerçekleşir.

Instagram Sponsorlu Reklam Verme

Instagram uygulaması içerisinde bir işletme hesabınız varsa ve ürün ya da hizmetinizi hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız sponsorlu reklam vermek akıllıca bir tercih olacaktır. Bu reklamlar en hızlı şekilde müşteri hedef kitlenize ulaşmanızı ve satışlarınızı arttırmanızı sağlar. Reklam çeşitlerinden biri ya da bir kaçı dahilinde işlem yapmak için Buyaweb sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile sizlere sunduğumuz sosyal medya hizmetleri kapsamında, işletme ya da bireysel hesabınızı doğal yollardan büyüterek popüler bir hesap şekline dönüştürebilmeniz mümkün olur. Buyaweb olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

instagram kadın takipçi satın al