Instagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Instagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

instagram takipçi satın al

Instagram son zamanların en çok rağbet gören sosyal medya uygulamasıdır. İnsanlar bu uygulamayı fotoğraf ve video paylaşımı yapmak için kullanmaktadırlar. Instagram uygulaması kullanıcılarına oldukça fazla katkı sağlamaktadır. Mesela Instagram üzerinden para kazanabilirsiniz, fakat para kazanabilmeniz için bir kitleye sahip olmanız gerekmektedir. Kitle haricinde bazı satıcılardan instagram takipçi satın al yöntemini kullanabilirsiniz.

Bu yöntem de oldukça etkili olmaktadır. Son zamanlarda Instagram hesap çalınma olayları çok fazla görülmektedir. Endişelenmeyin hesap çalınma durumlarında yardımınıza koşacak yöntemleri sizinle paylaşacağız. Sosyal medya üzerinde birçok method dolanmaktadır, bu konuyla alakalı pek çok site artık güncelliğini yitirmiş durumdadır. Instagram da bunlardan bir tanesidir. Instagram destek merkezini yakın bir zaman önce yeniledi ve direkt olarak çalınmış olan hesabınızı Instagram.com üzerinden bildire bilmeniz maalesef mümkün olmamaktadır. Bunların yerine artık yeni methodlar uygulanmaktadır.

Instagram Hesabı Geri Alma

Instagramda ilerleme kat edebilmeniz için takipçiye ihtiyacınız vardır. Bunun için belirtmiş olduğumuz gibi Instagram takipçi satın al işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ancak bunu Instagram hesabınızı geri almadan yapamazsınız. Silinmiş olan Instagram hesabınızı geri alabilmeniz için adım adım bazı yöntemleri uygulamanız gerekmektedir. Bu adımlar şu şekildedir:

  • Instagram uygulamanızı açın, muhtemel olarak hesabınız çalındığı için karşınıza giriş sayfası gelecektir.
  • Giriş sayfasında bulunmuş olan, ‘Giriş yapmak için yardım al’ seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
  • Karşınıza gelmiş olan ekranda, Instagram hesabına eriş seçeneğine veya kullanıcı adı e-posta kullan seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
  • Muhtemel olarak kullanıcı adınız değiştirilmiş olacaktır, siz yine de eski kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi girin ve sağ üst köşedeki ok tuşuna basın.
  • Eğer ki hesabınızı bulamadık gibi bir yanıt ile karşılaşırsanız bu durumda kurnazlık yapmanız gerekecektir. Hesabınızın çalındığının hemen sonrasında, sizi takip eden arkadaşlarınıza acilen mesaj atın. Kullanıcı adınız değiştirilmiş bile olsa arkadaşlarınız sizi hala takip ettiği için takip ettikleri kişiler arasında sizi bulabileceklerdir. Değiştirilmiş olan yeni kullanıcı adınızı bulduğunuz zaman, bir üst maddede belirttiğimiz kullanıcı adı yada e-posta kısmına öğrenmiş olduğunuz kullanıcı adını girin ve sağ ok işaretine tıklayın.
  • Eğer ki seçeneklerden hiçbir tanesine bile erişiminiz yoksa, aşağıda bulunan ‘Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?’ kısmına tıklayınız.
  • Bu kısımda, Instagram sizin hesap sahibi olup olmadığınızı teyit edebilmek için bazı sorular soracaktır. Doğru bir şekilde bilgilerinizi girin.
  • Bilgilerinizi girdikten sonra formu gönderin ve gelecek olan cevabı bekleyin. 1-2 gün içerisinde geri dönüş alacaksınız ve Instagrama kayıt olduğunuz e-posta adresinize şifre sıfırlama bağlantısı yollanacaktır.

Instagram Nedir?

Instagram bir tür sosyal paylaşım sitesidir. Instagrama isteyen herkes üye olabilmektedir. Instagram uygulamasını kişiler genellikle fotoğraf paylaşımı yapmak için kullanırlar. Fakat Instagram üzerinden mesajlaşma gibi bir çok etkileşim de sağlanabilmektedir. Günümüzde insanlar Instagram üzerinden bir çok satış yapabilmektedirler. Örneğin örgü bebek, giyim, iç çamaşırı ve kozmetik gibi ürün satışları yapmaktadırlar. Ancak bunlar için bir miktar takipçiye ihtiyacınız olacaktır. Bunu sağlamak için Instagram takipçi satın al yada takipçi kasma gibi yöntemlere yönelebilirsiniz. Bu sayede satışlarınız daha verimli olacaktır.

Instagram Kullanım İncelikleri

Instagrama yeni üye olduysanız eğer karşınıza çıkacak ilk problem popülarite olacaktır. Instagram da popüler olmanın bir çok yöntemi vardır. Doğru etiket kullanımı oldukça önemlidir. Yaptığınız paylaşımların ilgi çekici olmasına da mutlaka özen göstermeniz gerekmektedir. Eğer kurumsal bir hesap yönetiyorsanız oldukça profesyonel gözükmeniz gerekmektedir. Bu yöntemlerle istediğiniz artışa ulaşamıyorsanız eğer Instagram takipçi satın al gibi yöntemlere de başvurabilirsiniz. Bu yöntemler de ilerlemeniz de size yardımcı olacaktır.

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram için takipçi satın alabileceğiniz bir çok site vardır. Instagram takipçi satın al işlemini yapabilmeniz için sitelerde bulunan size uygun olacak paketlerden herhangi birini alabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir, doğru girdiğiniz taktirde satın alım yaptığınız site size fatura kesebilecektir.

Instagram Takipçi Satın Alma İşlemi

Instagram için takipçi satın alımı yaparken, Instagram hesabınızın gizli olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Ayrıca işlemi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz onaylanana kadar kullanıcı adınızı da değiştirmemeniz gerekmektedir. Siteler sadece Instagram takipçi satın al işlemleri yapmamaktadır, ayrıca beğeni satışı da yapmaktadırlar.

instagram kadın takipçi satın al