Instagram ’da Takipçi Kaybetme Nedenleri

Instagram ’da Takipçi Kaybetme Nedenleri

instagram takipçi satın al

Instagram takipçi satın al paketlerinden sonra içeriklerin uygun kalitede ve özgün içerikler olmaması durumunda takipçilerin yavaş yavaş hesabınızdan çekilmesi gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir.

Instagram hesabınıza satın aldığınız takipçilerinizin devam etmesi için aktif ve etkileşimli bir hesap olmanızın yanı sıra yapılması gereken farklı adımlar da bulunmaktadır. Bu adımlar içerisinde Instagram takipçilerini kaybetmemek için şu öneriler sunulmaktadır:

  • Hazırlanan gönderilerin mutlaka uygun hashtag önerileri ile paylaşılması gerekmektedir. Bunun için benzer paylaşımlarda ne tür hashtag kullanımları olduğu incelenebilir.
  • Etkileşimli bir hesap olması için yorumlara mutlaka cevap verilmesi gerekmektedir. Bu sayede gönderilerin altına yeni yorumlar yazılması da sağlanmış olur.
  • Profil resmi eklenmemiş, bio kısmı güncellenmemiş hesaplar kullanıcılara güven vermeyen hesaplardır. Bu nedenle ilk olarak profilin gerçek bir hesap olduğunu ifade eden şekilde hazırlanması gerekmektedir.
  • Paylaşımların art arda olması da takipçilerin kaybedilmesine neden olan durumlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle gün içerisinde birden fazla paylaşım yapılması durumunda saat aralıkları belirlenmelidir.

Instagram Takipçi Sayınızı Arttırmanın Kolay Yolu

Instagram paketlerimiz içerisinde yer alan instagram takipçi satın al paketlerimiz, kaç kişilik bir satın alma yapılacağına bağlı olarak hizmet vermektedir. Kişi sayısının artması ile birlikte ücret de artacağı için her bütçeye göre farklı paketler sunulmaktadır.

Instagram takipçi hilesi olarak bilinen güvensiz yöntemlerin yanı sıra paket içeriklerimizde gerçek hesaplar ve kişiler üzerinden takipçi kazanılmaktadır. Bu sayede hesabınıza yönelik de herhangi bir tehdit oluşmadan işlem yapılması mümkün olmaktadır.

Takipçi sayısının artması kısa vadede gerçekleşen bir durum değildir. Bu nedenle sunmuş olduğumuz paketler üzerinden ortalama bir yıl içerisinde kazanacağınız takipçi sayılarını ortalama bir gün içerisinde kazanmanız mümkün olmaktadır.

Takipçi kazanıldıktan sonra bu takipçilerin hesabınızda aktif kalması için de sizlerin içerikler konusunda özgün ve orijinal üretimler yapmaları gerekmektedir. Hesaplar gerçek kişiler olacağı için ancak ilgi çekici içerikler olması durumunda uzun süreli olarak aktif olabileceklerdir.  

Instagram Takipçileriniz ile Hesabınızı Aktif Hale Getirin

Instagram takipçi satın alma paketleri ile birlikte hesabınızın daha aktif ve etkileşimli bir hesap olması sağlanabilmektedir. Instagram takipçi arttırma yapmak isteyenlerin beğeni ya da takipçi satın alma paketlerinden sonra bu etkileşimi diri tutmaları gerekmektedir.

Instagram hesapları içerisinde ilgi çekici olarak bilinen profillerin incelenmesi ve uygun olacak şekillerde düzenleme yapılması sayesinde yeni gelen takipçilerin de uzun süreli olarak hesabınızda kalması sağlanabilmektedir.

Instagram hesapları aktif olan kişilerin takipçi sayıları doğrusal olarak artış göstermektedir. Fakat aktif olmayan hesaplarda ise mevcut olan takipçilerin bile kaybedilmesi gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Bu nedenle özellikle satın alma yapılmasından sonra hesabın aktif tutulması önemlidir.

Instagram takipçi kazan avantajı sunan bu paketlerle de hesapların etkileşiminin arttırılması mümkün olmaktadır. Yorum satın alma ya da beğeni satın alma yöntemleri ile hesabın aktif kullanımı sağlanabilmektedir.

Instagram Hesabınızı Beğeni Sayılarınız ile Tanıtın

Instagram hesabınızda mevcut olan bir gönderi üzerinden beğeni sayılarının arttırılması için öncelikli olarak beğeni satın alma paketlerine başvurulması gerekmektedir. Beğeni satın alma paketlerinde de sayıya bağlı olarak ücret değişiklikleri söz konusu olabilmektedir.

Instagram hesabı için beğeni satın almanın yanı sıra yorum satın alma kategorileri de bulunmaktadır. Instagram takipçi analizi üzerinden hangi gönderilerin desteğe ihtiyacı olduğu tespit edildikten sonra hızlı bir biçimde yorum veya takipçi satın alma yapılabilmektedir.

Satın alma işlemlerinde farklı paketlerin eş zamanlı olarak alınması ya da tek bir paketin satın alınması gibi yöntemler tercih edilebilmektedir. Önemli olan hesabın ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulması ile paket satın alma işlemlerinin yapılmasıdır.

Instagram Beğeni Paketleri ile Takipçilerinizi Arttırın

Instagram beğeni paketleri doğrudan takipçi kazandıran paketler olmamakla birlikte beğenilerden gelen hesapların aktif olarak takipçiye dönüşmesi de sağlanabilmektedir. Bu nedenle beğeni satın alma işlemlerinden sonra içeriklerin zenginleştirilmesi ile bu hesapların takipçiye dönüştürülmesi sağlanmalıdır.

Ucuz Instagram takipçi satın al hizmetlerimiz kapsamında doğrudan takipçi satın alınması da gönderilerin beğeni sayılarının artmasını sağlayabilmektedir. Gerçek hesaplardan oluşan takipçiler ile çalıştığımız için bot sayısı gibi değil doğrudan hesapla etkileşimli kişiler kazanılmaktadır. Bu sayede içeriklerin de beğenilmesi ya da yorum alması mümkün olmaktadır.

instagram kadın takipçi satın al