Instagram’da Organik Büyümenin Sırları

Instagram’da Organik Büyümenin Sırları

instagram takipçi satın al

Instagram’da organik büyüme taktikleri; kendi kitlenizi oluşturmanıza ve bu kitle ile etkileşime girerek onların kitlelerini de kendi hesabınıza çekmenize dayanmaktadır. Hesabınızı daha hızlı büyütmek veya organik olarak büyümesi için gerekli zemini sağlamak için sitemizden takipçi satın alabilirsiniz. Ancak tamamen organik bir büyüme istemeniz durumunda, ciddi zaman ve emek vermeniz gerekmektedir. Hedef kitlenizin paylaşımlarınıza yaptığı yorumlar doğrultusunda gelecek paylaşımlarınıza şekil vererek hem mevcut takipçilerinizi kaybetmezsiniz hem de daha geniş kitleye ulaşabilirsiniz.

Instagram’da Takipçi Satın Alarak Organik Büyüme Sürecini Başlatın

Instagram büyüme sırları içerisinde hesabınızı büyütmenizi kolaylaştıran, doğal olmayan bir sürecin doğal bir büyüme ile devam etmesini sağlayan bir yöntem bulunmaktadır. Bu yöntem de takipçi satın almaktır. Instagram takipçi satın al hizmetimiz ile tercih ettiğiniz takipçi paketini satın alır ve bu paketin ücretini ödersiniz. Size sitemiz tarafından gerçek, aktif ve kaliteli takipçiler gönderilir. Bu takipçileri para ile satın aldığınız için hesabınız organik olarak büyümüş olmamaktadır. Ancak zaman içerisinde satın aldığınız gerçek takipçilerinizin hesabınızdaki gönderileri beğenmeleri, paylaşmaları ve bu gönderilere etkileşim vermeleri ile beraber; hesabınızın önce onların takipçilerine ve daha sonra da takipçilerinin takipçilerine önerilir hale gelmektedir. Takipçilerinizin kitleleri de keşfet sayfalarında sizin gönderilerinizi görmeye başlamakta ve ilgilerini çekmesi durumunda hesabınızı takibe almaktadırlar. Bu şekilde hesabınız organik olarak büyümekte ve sizden para ya da başka bir karşılık beklemeden sadece paylaşımlarınızı beğendiği için hesabınızı takip eden insanlar ile karşılaşmaktasınız. Takipçi satın aldıktan sonra bu takipçilerden fayda sağlayarak organik bir büyüme sürecini başlatmak ise tamamen sizin elinizde olan bir durumdur. Paylaşımlarınızı takipçilerinizin ilgisini çekebilecek ve sayfanızda kalmak isteyecekleri şekilde yapmanız gerekmektedir.

Instagram’da Gönderi Paylaşma Sıklığını Doğru Ayarlayın

Instagram hesabınızın aktif kalabilmesi ve diğer kullanıcıların hesabınızı unutmaması ya da hesabınızdan sıkılmaması için gönderi sıklığınızı doğru ayarlamanız gerekmektedir. Takipçileriniz ve hedef kitleniz her daim hesabınızda onları cezp edebilecek yeni bir paylaşım bulmalıdırlar. Ancak ana sayfalarında postlarınızın devamlı önlerine çıkması durumunda hesabınızdan sıkılabilmektedirler. Günde en az 1 post atmanız doğru olmaktadır. Etkileşimlere bağlı olarak bir gönderi paylaşma sıklığı belirlediğinizde bu sıklığa sadık kalarak devam etmelisiniz. İstikrarlı paylaşımlar yaptığınızda sadece mevcut kitlenizin değil, diğer Instagram kullanıcılarının da dikkatlerini çekersiniz ve hesabınız ile ilgili istatistiklerden daha doğru sonuç alarak paylaşımlarınızı buna göre düzenlersiniz. Instagram organik yorum almaya başladığınızda, henüz takipçiniz olmayan kullanıcıların keşfet sayfalarına düştüğünüz için doğru yolda olduğunuz sonucunu çıkartabilirsiniz.

Kendi Instagram Tarzınızı Yakalayarak Hesabınızı Büyütün

Instagram organik büyüme sağlayabilmeniz için kendinize özgü bir tarzınızın olması gerekmektedir. Doğru strateji ve yaratıcılık ile Instagram’da ilerleyebilmek, daha geniş kitleye hitap edebilmek mümkün olmaktadır. Hedefleriniz doğrultusunda tutarlı içerikler paylaşmanız gerekmektedir. Diğer hesaplardan ilham alabilir, sizinle aynı tarzda ilerleyen rakiplerinizin hesaplarına bakabilirsiniz. Ancak kendi yorumunuzu katmadan, diğer hesaplardan gördüğünüz şekilde paylaşımlar yapmanız sadece Instagram hesabınızın değerinin azalmasına neden olmaktadır. Sadece bir video ile veya fotoğraf ile insanlara çok kapsamlı ve ilgi çekici bir hikaye anlatabilirsiniz. Hizmet ettiğiniz amacı, varsa markanızı ya da kişisel hesabınızı en iyi şekilde yansıtabilecek tarzı ise yine sadece siz bulabilirsiniz.

Instagram’da Fark Edilmek İçin Başkalarıyla İş Birliği Yapın

Instagram’da büyüme için bireysel olarak çaba harcayabileceğiniz gibi diğer kullanıcılardan yardım alarak da organik bir şekilde hesabınızı büyütebilirsiniz. Diğer Instagram kullanıcıları ile çapraz tanıtım yapabilirsiniz. Bu sayede kendi kitlenizi onlara yönlendirirken onların kitlelerini de size yönlendirmelerini sağlarsınız. Her iki kullanıcının da karlı çıktığı bu yöntemde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise çapraz tanıtım yapılacak olan kullanıcının tarzının sizin hesabınızın tarzı ile uyuşuyor olması ve takipçilerinizin bu durumu yadırgamamasıdır. Sizinle aynı şarttaki Instagram kullanıcılarına alternatif olarak markalar ile de iş birliği yapabilirsiniz. Markaların reklamlarını yapmanız karşılığında o markanın kitlesini kendi hesabınıza çekebilirsiniz. Ancak markalar ile iş birliği yapabilmeniz için markanın onaylayacağı düzeyde takipçinizin olması gerekmektedir. Ucuz Instagram takipçi satın al hizmeti veren bir site olarak takipçi sayınızı markaların onaylayacağı seviyeye getirebilmenize yardımcı olmaktayız ve sonrasında iş birliği ile hesabınızı organik olarak büyütebilirsiniz.

instagram kadın takipçi satın al